1
Jauns
ziņojums
Kāzu Dekorēšana. Kāzu zāles noformējums.
Dažādu svetku un pasākumu noformēšana.
Gaisa balonu un dāvanu piegāde.
Gaisa balonu reklāmas apdruka.

Kāzu noformēšana. Kāzu zāles dekorēšana. Kāzu floristika.

Pasākuma vietas noformēšanai var tikt izmantoti gaisa baloni, dekoratīvs audums, dzīvie un mākslīgie ziedi un citi dekoratīvi materiāli.
Uzdot jautājumu

Pasākuma vietas noformēšanai var tikt izmantoti gaisa baloni, dekoratīvs audums, dzīvie un mākslīgie ziedi un citi dekoratīvi materiāli.

Kāzas – tā ir mīlestīa un laime, tas ir skaistums. Kāzu plānošana tiek veikta dažādos posmos – automašīnas noformēšana jaunajam pārim, līgavas mājas ("izpirkšana"), jaunā pāra guļvietas noformēšana un, protams, zāle, kur notiks kāzas.

Pasākuma vietas noformēšanai var tikt izmantoti gaisa baloni, dekoratīvs audums, dzīvie un mākslīgie ziedi un citi dekoratīvi materiāli turklāt dažādās kombinācijās, atkarībā no pasākuma vietas, jaunā pāra vēlmēm un kopējā kāzu stila.

Gaisa baloni un audums papildus izceļ un papildina interjera skaistumu kāzu zālei, radot dekorāciju uz kuras fona jaunais pāris izskatīsies vēl krāšņāk un skaistāk kāzu dienā gan fotogrāfējoties, gan filmējot video. Turklāt gaisa balonus var izmantot konkursos, kā pārsteigumu un papildus elementus. Ziedi un kompozīcijas no baloniem uz galdiem, kolonnās un citās interjera vietās zālē papildus izcels un radīs skaistu noskaņu visiem.4.92 (12 votes)